-Jetë dhe Stil

Çifti ngec në ashensor, dështojnë në vjedhjen e diamantëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:22 - 22/09/15 |
root

Një çift amerikan tentuan të vidhnin 26 unaza me diamantë me vlerë prej 86 mijë dollarë, por treguan që ishin hajdutë amatorë, pasi në tentativën për tu larguar u bllokuan në ashensor. Ata u përpoqën të vidhnin një dyqan në Sycamore Township, në Ohio.
Policia dhe zjarrfikësit mbërritën menjëherë në vendngjarje duke arrestuar, Leroy Bridgman, 57 vjeç dhe bashkëshorten e tij, Marcie 61 vjec.

https://www.youtube.com/watch?v=xfwkxBJEhUo

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas