InstaBIZ

Marina kthehet në punë më shplodhur se kurrëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:09 - 22/09/15 |
root

Mbaruan pushimet dhe për Marina Vjollcën. Ajo i është rikthyer punës në Top-Channel dhe duket më e relaksuar se kurrë. Mendohet se biondja seksi e “Procesit Sportiv” ka qenë me pushime me të dashurin e saj reperin, Getoar Selimi por asnjëri nga të dy nuk ka folur për këtë fakt. Megjithatë Marina duket shumë bukur me këtë “look” të ri, ndonëse fansat dhe ndjekësit e saj nuk ia kanë pëlqyer.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas