InstaBIZ

Blendi Fevziu baba për herë të dytë, vjen në jetë AlisBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:20 - 03/10/15 |
root

Moderatori dhe gazetari, Blendi Fevziu është bëri përsëri baba. Bashkëshortja e tij Ines, ka sjellë në jetë vajzën e tyre të dytë, e cila quhet Alis. Vogëlushja ka ardhur në jetë pak orë më parë dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. Ky lajm ka gëzuar shumë edhe Mishel, vajzën e parë të gazetarit e cila ka tashmë një motër. Ne i urojmë të voglës jetë të gjatë e të lumtur pranë familjes së saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas