InstaBIZ

Ben Affleck & Jennifer Garner të lumtur, por pa unaza


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:06 - 04/09/15 |
root

E keni parasysh kur flitet për ato ndarjet me konsensus mes një çifti?! Ben Affleck dhe Jennifer Garner mund të ishin shembulli ideal i atyre cifteve, që pas ndarjes mbeten miq të mirë. Aktorët hollivudian i dhanë fund martesës së tyre 10 vjeçare në korrik, por ja tek i shohim teksa kalojnë bashkë një ditë të zakonshme sëbashku. Ish-partnerët duken shumë të lumtur krah njëri-tjerit, ndonëse nuk ua shohim më dorë unazat e martesës. Ata kanë ruajtur një marrëdhënie të mirë pas divorcit edhe për shkak të tre fëmijëve të tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas