-Shëndeti

Vjeshta nis të dielën…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:52 - 04/09/15 |
root

Duke filluar që të shtunën në mbrëmje do të kemi ulje të temperaturave në vend. Sipas Meteoalb, e shtuna në mbrëmje do të ketë shira në zonat veriore të vendit, ndërsa pjesa tjetër e territorit do të dominohet nga alternim kthjellimesh dhe vranësirash. Përsa i përket ditës së diel do të ketë reshje shirash që në orët e para të mëngjesit më të dendura në veriperëndim dhe jugperëndim të territorit. Duke filluar nga java e ardhshme, temperaturat do të pësojnë rënie të ndjeshme dhe kështu do ti themi lamtumirë verës së nxehtë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas