InstaBIZ

Ledri Vula në një lidhje me Dorina GegiçinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:56 - 05/09/15 |
root

Ai është ndër reperat më të suksesshëm, ndërsa ajo një nga modelet më të përfolura të momentit. Bëhet fjalë për reperin Ledri Vula dhe modelen Dorina Gegiçi. Lajmin e ka bërë të ditur suplementi Bluetooth, i cili ka botuar një bisedë shumë të ngrohtë mes këngëtarit dhe modeles seksi. Ata kanë folur me mesazhe në Instagram dhe nga biseda duket qartazi që janë në një lidhje. Nuk e dimë si do të reagojnë protagonistët e kësaj bisede të “ëmbël” pas këtij lajmi, por kjo mbetet për tu parë në ditët në vijim. Nga ana tjetër jemi kuriozë të dimë edhe sa jetëgjatë do të jetë si lidhje, pasi duke njohur natyrën prej “don zhuani” të Ledrit, vështirë të mendosh që kjo hsitori mund të zgjasë. Pak kohë më parë qarkulloi në rrjetet sociale një foto e Ledrit  me vajzën e ish-kryeprokurorit, Theodhori Sallaku ku u përfol gjithashtu edhe për një lidhje mes tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas