InstaBIZ

Aurela Hoxha vesh “xhinset” e Dj Blunt dhe Real 1


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:01 - 07/09/15 |
root

Dj Blunt dhe Real 1 sollën këtë verë një këngë për “Xhinset”, e cila na u kthye në refren të ditëve të nxehta verore. Mesa duket kjo këngë është kthyer në muzë frymëzimi edhe për modelen seksi, Aurela Hoxha. Aurela ka hedhur një video në rrjetin social Instagram, ku është duke veshur xhinse të shkurtra dhe duke kërcyer me ritmet e kësaj këngë. Ndërsa ajo që po e filmon është modelja, Dorina Gegici të cilës pak ditë më parë iu publikuan disa biseda romantike me reperin Ledri Vula, të cilat të dy palët i mohuan.

Morning #mood ☀️? @dorinagegici ??✌️

A video posted by Aurela Hoxha © (@hoxha_aurela) on Sep 7, 2015 at 12:44am PDT

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas