InstaBIZ

Sinani feston ditëlindjen gjatë muajit të mjaltitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:17 - 07/09/15 |
root

Pas një dasme shumë të komentuar, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani janë larguar për në Maldive, aty ku po kalojnë edhe muajin e tyre të mjaltit. Por për Sinanin kjo periudhë është e mbushur vetëm me gjëra të bukura, pasi gjatë pushimeve ka festuar edhe ditën e tij të lindjes. Andrra ka postuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqen duke u puthur dhe i ka uruar bashkëshortit të saj, ditëlindjen e tij. Kjo është e para ditëlindje që këngëtarin e dashur të muzikës popullore e gjen me statusin e ri, atë të një burri të martuar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas