-Jetë dhe Stil

Ja si këndon ky qenush, kur e lenë vetëm në shtëpi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:31 - 07/09/15 |
root

” Vallëzo sikur nuk të sheh njeri dhe këndo sikur nuk të dëgjon njeri”, këtë këshillë duket sikur e ka ndjekur me përpikmëri edhe ky qenush i cili këndon dhe luan në piano. Të zotët e kanë lenë vetëm në shtëpi dhe qeni i vogël, e ka kaluar kohën e lirë në mënyrën më të mirë të mundshme. Në ndryshim nga kafshët e tjera që dëmtojnë mobiljet apo bëjnë rrëmujë kur rrinë vetëm, ky qenush duket shumë paqësor dhe i kulturuar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas