Sport

Cristiano Ronaldo iu përshëndet nga Sheratoni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:51 - 07/09/15 |
root

Është kthyer në fenomenin e ditës së sotme dhe kjo jo pa qëllim, sepse ai është futbollisti që ka më shumë fansa dhe ndjekës  në rrjetet sociale, (29 milion ndjekës në Instagram). Futbollisti portugezi Cristiano Ronaldo, do të zbres sot në fushën e blertë të stadiumit “Elbasan Arena” dhe do të përballet me Kombëtaren tonë Kuq e Zi. Pak orë më parë ai ka postuar në rrjetin social Instagram një foto nga “Hotel Sheraton” në Tiranë, aty ku janë akomoduar të gjithë futbollistët e Portugalisë. Ndeshja e sotme Portugali-Shqipëri, pritet të jetë e fortë dhe tepër emocionuese. Portugezët kërkojnë fitore pas humbjes në fushën e tyre një vit më parë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas