Te Fundit

Avionët me kanabis, Basha: Ku është ministri i drogës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:21 - 07/09/15 |
b.f

TIRANË- Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pas lajmit se një tjetër avion u kap me drogë në Itali. Përmes një postimi në Facebook, Basha i kërkon ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri të japë llogari për situatën në vend, ku parcela të tëra janë mbjellë me drogë dhe me qindra kile kapen cdo ditë nga policitë e vendeve fqinje.

“Një avion tjetër avion me drogë nga Shqipëria u kap sot në Itali. Ccfarë do të thone sot ministri i drogës dhe shefi i tij?”, shkruan Basha në Facebook.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas