InstaBIZ

Aurela dhe Soni para 17 vjetësh kanë qenë kështu…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 17/09/15 |
root

Ato janë të dyja këngëtare me një karrierë të gjatë artistike në skenën shqiptare. Bëhet fjalë për Aurela Gaçen dhe Soni Malajn, që mbeten ende të suksesshme dhe të kërkuara nga publiku. Aurela është bërë nostaligjike dhe ka nxjerrë nga arkivat këtë foto, që është pëlqyer shumë edhe nga fansat në rrjetet sociale. Si mendoni janë bërë më të bukura tani, apo para 17 vitesh kur ishin më të reja?!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas