InstaBIZ

Çiljeta dhe Noizy të parët e “Zhurma Show”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:36 - 18/09/15 |
root

Çiljeta Xhilaga dhe Noizy kanë fituar çmimin e parë të kompeticionit kosovar, “Zhurma Show”. Kënga “Gangsta Love” mesa duket është pritur mirë jo vetëm nga fansat, por edhe nga juria e këtij festivali muzikor. Këngëtarët janë shprehur tejet të emocionuar për këtë çmim dhe kanë premtuar se kënga “Gangsta Love”, do të pasohet nga një “Gangsta Love 2”.

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas