Kronikë

Arrestohen dy persona në Skrapar, vidhnin energji elektrike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 10/10/21 |
Opi Nion

Policia e Skraparit ka arrestuar dy persona pasi akuzohen për vjedhje të energjisë elektrike.

Sipas policisë, gjatë kontrolleve është konstatuar se në banesën e 65-vjeçarit F.Sh dhe E.Sh 41-vjeç, të dy banues në Gjerbes në Skrapar, kishte lidhje të paligjshme të energjisë.

Ndëkrohë, materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas