InstaBIZ

Anjeza Shahini e bën bashkëshortin të ndihet kuq e ziBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 15/09/15 |
root

Ndonëse ka zgjedhur të bëj një dasëm larg Shqipërisë, përsëri nuk kanë munguar detajet shqiptare në ceremoninë e këngëtares Anjeza Shahini. Anjeza e cila ka kurorëzuar në martesë lidhjen e gjatë me skocezin, Pol e ka bërë bashkëshortin e saj të ndihet pak shqiptar në këtë ditë. Shohim që butonat e këmishës së tij kanë të printuar flamurin shqiptar, ndaj dhe Pol në vetvete ndihet ndopak kuq e zi. Ky ishte një detaj shumë i bukur i kësaj ceremonie, që ndonëse u zhvillua larg vëmendjes së mediave po komentohet cdo ditë e më shumë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas