InstaBIZ

Ami & Ermali, të shtunat i takojnë Joelit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 07/11/15 |
root

Ata janë të dy shumë të angazhuar jo vetëm me projektet e tyre televizive, por edhe me biznesin e tyre. Ama të shtunën Ami dhe Ermali e kalojnë me djalin e tyre Joelin. Ja tek i shohim në këtë foto që prezantuesja Amarda Toska, ka postuar në rrjetet sociale teksa luajnë me të voglin në bark. Në fakt nuk e dimë kush është tamam i vogli Ermali apo Joeli, se aktori duket që po argëtohet shumë mbi këtë lisharës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas