InstaBIZ

Zbulohen vipat e programit të Arbana Osmanit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:00 - 07/11/15 |
root

Zbulohen disa nga emrat e pjesëmarrësve në emisionin më të ri te Arbana Osmani, “Në Një Javë”. Në këtë format të ri mediatik do të shohim show girl-in, Hueyda El Saied, këngëtarin Land Hysi, aktoren Olta Gixhari, këngëtaren Marsela Çibukaj si dhe Soni Malajn. Ndërkohë qe pritet të jenë edhe 4 pjesëmarrës te tjerë, emrat e të cilëve produksioni nuk i ka bërë ende publik.  Arbana Osmani do të nis programin e saj të ri, të shtunën e ardhshme. Kjo është dalja e saj e parë publike, pas lindjes së djalit të saj, Jon.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas