-Jetë dhe Stil

Ja pse duhet ti ulni telefonat kur dasma ka një fotograf


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 07/11/15 |
root

Fotografi australian, Thomas Stewart ka shpërthyer gjithë mllef ndaj përdoruesve të smartphone-ave. Në një status në Facebook, ai i ka kërkuar të gjithë të ftuarve që në momente kyçe të ceremonive, do bënin mirë të uleshin dhe mos të nxirrnin telefonat, pasi dasma e ka një fotograf profesionist që e bën më së miri punën e tij.

“ Ju na paguani goxha mirë ne profesionistëve për të shkrepur foto të bukura. Por më falni me gjithë këtë rrëmujë e kam të pamundur, të kap momentin e duhur”, shkruan Stewart.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas