InstaBIZ

Aktorja e njohur turke ”çmendet” pas këngës së Noizyt, shikoni çfarë bën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:02 - 14/09/18 |
b.f

Mesa duket hiti i kësaj vere nga Noizy po kalon kufijtë!

I  njohur si një nga reperët më të mirë shqiptarë, ai ka kaluar kufijtë e vendit tonë.

Me sa duket, këngët e tij po dëgjohen edhe në shtetet europiane.

Kënga më e fundit e tij “Toto”, po dëgjohet gjithandej dhe ka arritur mbi 34 milion klikime në YouTube.

Tundimit të kësaj kënge nuk i ka shpëtuar as aktorja turke e njohur si Sulltanesha Hyrem tek seriali “Sulltani i Madhërishëm”.

Hyrem ka realizuar edhe një video nga makina, ku shfaqet bashkë me vajzën.

Video i tregon duke kërcyer dhe argëtuar nën ritmet e këngës “Toto”, nga Noizy dhe Raf Camora./Opinion.al

 

 

Pas