-ARKIVA OPINION

A PARAGJYKOHEN MUSLIMANET NE SHQIPERI?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 20/03/14 |
root

Të ftuar:

Mark Marku – Pedagog UT

Fatos Lubonja – Analist

Pëllumb Xhifi – Historian

Redi Shehu – Studiues

Doan Dani – Studiues

Agron Gjekmarkaj – Pedagog UT, studiues

Fahri Balliu -Botues

Ylli Rakipi – Gazetar

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=5dgLGLnsGf0″ width=”560″ height=”315″]

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. sa e keni rrogen nga ambasada dhe CIA amerikane te gjithe ju qe dilni aty te na hidhni hi syve!??? Feja e Shiptarit eshte Shqiptaria por Amerikanet kane idera te tjera se duan mish per top se si do mbahet Evropa imperialiste me energji vec duke kolonizuar boten muslimane. Nuk degjoj njeri te thote te verteten se lufta po behet per tubot e naftes dhe gazit!!! u dhjevsha mu ne democracine tuaj se mi keni censuruar te gjitha komentet. Komunista qener! Blendi si djale komunisti me dukesh se vetem komunistat skane shtylle kurrizore morali dhe se kane problem te lepijne sahanet e Evropes dhe Amerikes…..gjer dje lepite ato te Enverit po tani u kane hedhur kocka me shume!!!

Pas