Aktualitet

21 të arrestuar në Shqipëri e Itali për drogë, sekuestrohet 1 ton


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:19 - 28/10/15 |
b.f

VERONA(Itali) – 21 urdhër arreste janë ekzekutuar në Shqipëri deh Itali për një bandë të trafikut të narkotrafikut. Janë vënë nën sekuestro pasuritë me vlerë 10 milion euro është kapur 1 ton hashash. Operacioni është drejtuar nga policia italiane dhe u përqendrua kryesisht në Verona dhe Trento. Në këtë superoperacion ka marrë pjesë edhe policia shqiptare, bëjnë të ditur mediat italiane.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas