InstaBIZ

Zbulohet treshja që do të prezantojë Festivalin e RTSH


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:37 - 05/11/15 |
root

Zbulohen tre prezantuesit që do të prezantojnë edicionin e 54-t të Festivalit në Radio Televizionin Shqiptar. Sipas revistës “BORDO” protagonistët që do të ngjiten në skenë për të prezantuar festivalin janë: skenaristi dhe prezantuesi Pandi Laço, aktorja nga Kosova Gresa Pallaska dhe gazetarja Blerta Tafani.

 

Një treshe, e cila pritet të sigurojë një festival, i cili siç deklaroi pak ditë më parë edhe drejtori  i RTSH-së, Martin Leka, do të mbahet mend gjatë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas