InstaBIZ

Ja si dukej Eliza Dushku në vitet ’80Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 05/11/15 |
root

Eliza Dushku duket se është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjetet sociale, një foto kur ishte ende fëmijë. Ajo shfaqet e veshur me fustan të kuq krah nënës së saj Judy. ” Vitet ’80, me mamanë time”, shkruan aktorja hollivudiane në dixhiturën e kësaj fotoje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas