Kryesore

Zbulohen formacionet zyrtare të Romës dhe Feyenoord, Kumbulla në stol


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:11 - 25/05/22 |
Opi Nion

Për pak minuta pritet të fillojë ndeshja finale e Conference League, ku Roma e Feyenoord do të përballen në Air Albania.

Pak më parë janë publikuar edhe formacionet zyrtare, të të dyja skuadrave. Si trajneri i italianëve, Jose Mourinho, ashtu edhe ai i holandezëve, Slot kanë shuar dyshimet dhe kanë zgjedhur nga minuta e parë më të mirët.

Ndërsa Marash Kumbulla do të jetë në stol. Sfida e sotme do të gjykohet nga István Kovács, arbitër rumun.

Formacionet zyrtare:

Roma: Rui Patricio, Karsdrop, Mancini, Ibanez, Smalling, Zaleëski, Zaniolo, Pellegrini, Cristante, Mkhitaryan, Abraham

Feyenoord: Bijloë, Malacia, Senesi, Trauner, Geertruida, Til, Aursnes, Kokcu, Sinisterra, Dessers, Nelson

Pas