Aktualitet

Zaev provokon shqiptarët: Jeni të ngjashëm me ISIS


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:01 - 27/11/15 |
b.f

SHKUP- Grupi i armatosur që luftoi në Lagjen e Trimave në Kumanovë ka profilin e terroristëve të ISIS-it që sulmuan Parisin më 13 nëntor. Kështu ka deklaruar kreu i opozitës në Maqedoni, Zoran Zaev. Ai tha gjithashtu se krerët e grupit të Kumanovës janë terroristë të ardhur nga luftërat e Sirisë dhe Irakut”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas