Aktualitet

Bora bllokon Rrugën e Kombit, dhjetëra makina në trafik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 27/11/15 |
b.f

KUKES- Reshjet e debores te nisura sot kane shkaktuar problemet e para edhe ne qarkullin. Rruga e Kombit, arteria qe lidh jo vetem qytetet e veriut me Tiranen por edhe Kosoven eshte e bllokuar per momentin ne njerin sens te levizjes. Per pasoje eshte devijuar levizja dhe disa makina kane mbetur ne bllokuara ne trafik.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas