Aktualitet

Yuri Kim takim me Ramën në Kryeministri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 29/04/21 |
Opi Nion

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, mëngjesin e ditës së sotme është parë në ambientet e Kryeministrisë.

Sipas Klan News, Kim është duke zhvilluar një takim me Kryeministrin Edi Rama. Ende nuk ka detaje për temat që po diskutohen mes tyre.

Ky takim i ambasadores në Kryeministri vjen pak ditë pas zgjedhjeve të 25 prillit, ku kryeministri Rama fitoi mandatin e tretë.

Kujtojmë se një ditë më parë, ambasadorja Kim i uroi Ramës fitoren në zgjedhje dhe përgëzoi Lulzim Bashën për fushatën e fortë./Opinion.al

Pas