InstaBIZ

Wow, Kim Kardashian poston në Instagram fotografinë e këngëtares shqiptare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:34 - 17/09/18 |
el ida

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadergjonaj,vajza e Albërie Hadërgjonaj, nuk i ka rezistuar tundimit të përdorimit të tyre.

Anxhelina  njihet për shoqërinë e ngushtë që ka me grimierin e familjes Kardashian, Arielin.Ata  bashkëjetojnë në Amerikë. Së fundmi të dy kanë ardhur për disa ditë pushimi në Shqipëri.

Anxhelina duket edhe më e bukur me grimin që i ka bërë Arieli, me produktet kozmetike të Kim Kardashian. Siç duket kjo foto i ka pëlqyer shumë dhe Kimit përderisa e ka publikuar në instastory-n e saj.

Sigurisht që publikimi i fotos është bërë për reklamimin e produkteve të saj kozmetike, por edhe për grimierin e saj të preferuar, Ariel.

Pas