InstaBIZ

Lori Hoxha zbulon dedikimin romantik të Ledionit për Sara Hoxhën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:12 - 17/09/18 |
el ida

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u martuan me 11 gusht në një ceremoni madhështore në liqenin e Como- s. Postimet qenë të pakta dhe të rezervuara derisa një ditë më parë, Lori shpërndau një video me momente të shkëputura nga dasma.

Lori është kujdesur që pjesë e këtij dokumentari të ishin copëza mjaft të bukura kujtimesh.

Mes shumë momentesh, na tërhoqi vëmendjenishte dedikimi romantik që i kishte bërë Ledioni Sarës. Ai i kishtë dërguar një buqetë me trëndafila të kuq dhe shkruante:

“Dashuria e jetës sime. Faleminderit që çdo vit, muaj, ditë, minutë, sekondë që jemi bashk e ke bërë më të bukur. Këtu janë trëndafilat për çdo muaj që ne kemi qenë bashkë. Faleminderit që po martohesh me mua, ti do të kujdesesh, e drejtë! Po të pres..”

Fjalë të ëmbla zemre nga Ledioni ,që çdo vajzë do të donte ti lexonte nga njeriu i zemrës.

Pas