InstaBIZ

Wanda Nara tregon për çfarë e ka paralajmëruar Mauro Icardi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 18/10/18 |
el ida

Wanda Nara, bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardi-t, ka folur për revistën “TV, Sorrisi e Canzoni” për mënyrën si kujdeset për interesat e kapitenit të Inter.

“Mauro e kishte përfunduar kontratën me menaxherin dhe shikonte që unë ndiqja karrierën e motrës sime”, ka thënë Wanda. Në Argjentinë kisha nisur të studioja për juriste, edhe pse më pas u shkëputa. Gjithsesi, ai e di se unë kam nuhatje për këto gjëra”.

“Në fillim e nisa me një kontratë për të drejtat e imazhit, gjëra të vogla, që më pas janë zhvilluar në mënyrë të natyrshme.

Por të gjithë më kanë respektuar në ambientin e menaxherëve, sepse e dinë rolin që më ka dhënë Mauro”.

“Po ta kritikoja te Tiki Taka (emision sportiv italian ku ajo është e ftuar)? Asnjë problem, unë them atë që mendoj. Por Mauro më ka thënë më parë: ‘Po fole keq për mua, do të dërgoj avokatin!”

Pas