Kronikë

Vlorë/U rrëzua aksidentalisht në pus, humb jetën i moshuari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:36 - 23/10/21 |
Opi Nion

Një 80-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht në pusin e shtëpisë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në orën 17:00 në Nartë të Vlorës, ndërsa viktima është shtetasi me inicialet K.K.

“Sot, rreth orës 17:00, në fshatin Nartë, Vlorë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në një pus, në oborrin e banesës së tij, shtetasi K. K., rreth 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Pas