Kronikë

Vlorë, mbytet një pushues


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:21 - 24/08/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë.

Sikurse njofton policia, rreth orës 15:00, në plazhin e vjetër është nxjerrë nga uji një shtetas i moshuar i seksit mashkull.

Dyshohet se viktima ka pësuar infarkt në ujë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave./Opinion.al

Pas