Sport

Vllaznia fiton kundër Skënderbeut dhe barazon me pikë Kukësin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:02 - 12/12/21 |
Opi Nion

Vllaznia ka fituar 2-0 kundër Skënderbeut në stadiumin “Loro Boriçi” duke shënuar kështu fitoren e saj të pestë në 4 javët e fundit të Superligës.

Me këtë rezultat, shkodranët barazojnë me pikë Kukësin e vendit të dytë dhe numërojnë 4 pikë më pak se Tirana e vendit të parë.

Ndërkohë ndeshja tjetër e kësaj të diele, ajo mes Kastriotit dhe Egnatias është mbyllur me rezultatin 1-0 me gol të realizuar nga Ajazi./Opinion.al

Pas