Etiketë: vllaznia

Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë

Vllaznia sot ka fituar Kupën e Shqipërisë, duke mposhtur me rezultatin 1-0 Skënderbeun në “Air Albania Stadium”. Goli u shënua në minutën e 39 nga Victor da Silva. Vllaznia fitoi ...

Laçi mposht Vllazninë në Shkodër

Laçi mposht Vllazninë në Shkodër

Laçi ka mposhtur në transfertë Vllazninë me rezultatin 1-2 në “Loro Boriçi”, duke hapur në këtë mënyrë garën për titullin kampion të këtij sezoni. Në fillim të pjesës së dytë ...

Triumfojnë Laçi dhe Vllaznia

Triumfojnë Laçi dhe Vllaznia

Laçi mori një fitore të ngushtë, 2-1, ndaj Flamurtarit. Tre golat e kësaj ndeshjeje u shënuan në pjesën e dytë. Vendasit kaluan të parët në avantazh me anë të goleadorit ...

Faqe 1 nga 2 1 2