InstaBIZ

Vildane Zeneli shpirt i lirë dhe transparent


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 19/10/15 |
root

Vildane Zeneli, është nga ato modele që nuk i fsheh asgjë publikut. Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto me bikini ngjyrë “nude” dhe në pamje të parë të lë përshtypjen sikur është totalisht nudo. Format e saj bombastike të lenë pa fjalë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas