Aktualitet

Video/Zgjedhjet e 14 majit 2023, firmoset marrëveshja mes Metës dhe BerishësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:27 - 27/10/22 |
Opi Nion

Firmoset marrëveshja mes Partisë së Lirisë dhe Partisë Demokratike për bashkëpunim në zgjedhjet vendore të 14 majit 2023.

Dy liderët e opozitës Ilir Meta dhe kreu i PD, Sali Berisha kanë dalë në një konferencë për mediat për të dhënë detajet.

Pas