Te Fundit

VIDEO/ Tmerri i qytetarëve në Tiranë, dy të rinj dhunojnë algjerianin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:03 - 22/06/21 |
Opi Nion

Dy të rinj kanë dhunuar algjeriani i identifikuar si Hamza Marina, i cili prej disa kohësh ndodhet në Tiranë ku akuzohet për disa vjedhje të cilat i filmon me celular dhe më pas i poston në rrjetet sociale.

Në një video të publikuar në media , ai shihet teksa dy të rinj me kapuç në kokë afrohet pranë tij dhe e qëllojnë.

Në një video të postuar së fundmi nga algjeriani shihet se ai është duke biseduar me një të moshuar shqiptar, të cilit i ka marrë telefonin./Opinion.al

Pas