Life Style

Video/Meta larg zhurmës politike,shfaqet në bregdet duke luajtur volejboll


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 22/06/21 |
Opi Nion

Presidenti i Republikës  Ilir Meta ka zgjedhur të pushojë në bregdet në Gjirin e Lalzit, duke qëndruar larg debateve politike.

Në një video të publikuar në media, Presidenti shihet teksa luan me volejboll me një lojtar të Shijakut.

Më herët gjatë ditës kreu i shtetit ishte i pranishëm në një ceremoni në Presidencë ku dekoroi me titullin “Mjeshtër i Madh” tre ish-futbollistët e Tiranës, Pavle Bagaviki, Bujar Tafaj dhe Perikli Dhale./ Opinion.al

 

Pas