Te Fundit

Pamje te rralla/ Tirana, historiku i një qyteti që nis nga legjenda 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:35 - 30/11/15 |
b.f

Si lindi Tirana dhe si e mori emrin që mban? Si u rrit dhe u zhvillua qyteti i dikurshëm deri në momentin që u bë kryeqytet? Tirana e dikurshme dhe ajo që është sot, në një videoreportazh që sjell pamje të rralla dhe fakte te reja mbi jeten e kryeqytetit të shqiptarëve.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas