InstaBIZ

Marina Vjollca: Sa herë flas për Getin më merret goja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:56 - 30/11/15 |
root

Marina Vjollca ka ftuar për herë të parë në program të dashurin e saj, Getoar Selimin.

Marina ka qenë shumë e emocionuar përgjatë gjithë mbrëmjes, duke bërë shpesh edhe lapsuse të vogla.

Madje në një moment e ka pranuar vet duke thënë se, “nuk e di pse kur them emrin e Getit më merret goja”.

Reperi kosovar nga ana tjeter ka qenë më i qetë dhe i është përgjigjur me sportivitet pyejteve rreth sportit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas