Aktualitet

Video-STOP/ Korruptimi i drejtorit dhe super biseda e tij…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:03 - 03/05/16 |
b.f

Emisioni investigativ “Stop” ka transmetuar një rast korrupsioni që ndodh në administratën shtetërore.

Institucioni përkatës është Drejtoria Rajonale Tatimore Tiranë, vendi ku bëhet inspektimi dhe ku dosjet e bizneseve hapen si “petët e byrekut” për të verifikuar në rast shkelje bizneset e ndryshme që operojnë, nga pamjet e ofruara duket mjaft qartë se institucioni përkatës është në krye të detyrës.

Aty vihet re se e gjithë kupola e institucionit nga koka deri tek këmbët është e përfshirë në afera të ndryshme korrupsioni.

Për më tepër ndiqni videon e transmetuar nga emisioni investigativ “Stop”… 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas