Te Fundit

VIDEO/Sfilata e Kapedanit në gjykatë, aktorja imiton kryegjyqtaren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:38 - 02/06/21 |
Opi Nion

Videot e shpërndara në rrjetin social “Tik-Tok” të Kryetares së Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani në pak kohë u bënë virale në rrjet.

Sëfundmi dhe spektakli i humorit “Klanifornia” në KlanTv ka zgjedhur të sjell në mënyrë humoristike videon e gjyqtares.

Aktorja Delinda Disha duket teksa ecën njësoj si gjyqtarja që sfidonte koridorëve të gjykatës.

Ndërkohë kujtojmë se ILD ka kërkuar për gjyqtares pezullim dhe shkarkim nga detyra./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Pas