Sport

Video/ Rumani, lojtari stimulon, trajneri i heq mjekët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:43 - 08/11/15 |
b.f

Kampion në fushë, kampion dhe jashtë saj. Ky është George Haxhi, sot trajner i Vitorul në Rumani, dikur i cilësuar si Maradona i Karpateve në Rumani. Në videon e mëposhtme, Haxhi i jep leksionin e duhur lojtarit të tij i cili stimulon. Ai vrapon drejt tij dhe largon mjekët duke i kërkuar lojtarit të çohet dhe të luajë

https://www.youtube.com/watch?v=s-JtJrkzpb8

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas