Sport

Skënderbeu-Vllaznia 3-1/ Salihi, përmbys shkodranët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:16 - 08/11/15 |
b.f

Skëndërbeu ka fituar në mbrëmje kundër Vllaznisë me rezultatin 3-1 dhe vazhdon ndjekjen në tabelën e klasifikimit ndaj Partizanit. Hamdi Salihi më dy golat e tij u ka dhënë fund shpresave të shkodranëve për të marrë një rezultat pozitiv në Korçë, edhe pse kaluan të parët në avantazh.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas