InstaBIZ

Kush është “lavirja” që po çmend Kosovën?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:53 - 08/11/15 |
b.f

Ka vendosur ta quajë këngën “Lavire” dhe të gjithë po rendin në Kosovë për ta ditur se kujt ia ka kushtuar Getinjo, reperi nga Ferizaj, tekstin e tij më të fundit. Dëgjojeni më mirë vetë. Ju a shpjegon vetë Getinjo.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Po ky ”surrati”nga na doli ! Ik pirdhu se po me vjen te vjelle o kastravec… Ku po e din ty se cka eshte feja! O zuzare, nuk shkon feja se bashku me kokainen, hashashin, kurvat,viskin dhe ” lavireria”… Te ka mbetur vetem edhe me ta futur ndonje nga ata marokener- algjerianet dhe e ke te kompletiuar imazhin .,,,,

Pas