Sport

Video/ Rrëzohet Edi Reja, përplaset nga lojtarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:41 - 08/06/21 |
Opi Nion

Edi Reja është përplasur nga një prej lojtarëve të Çekisë gjatë ndeshjes së sotme. Përplasja ishte e fortë sa trajneri i kombëtares shqiptare përfundoi në tokë.

Në atë duel ishte Manaj që u shty nga një kundërshtar dhe më pas lushnjari përfundoi duke shtyrë teknikun italian.

Sonte një prej lojtarëve të Çekisë e shtyu lehtë Rejën, i cili përfundoi i shtrirë dhe pati tension në fushë nga stafi i Shqipërisë dhe lojtarët.

 

Pas