Life Style

Video që po bën xhiron e botës/ Pylli që lëviz dhe merr frymë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:16 - 26/10/18 |
el ida

Pamjet e frikshme që tregojnë një pyll duke marrë frymë janë kapur nga një kamera në Kanada. Video e çuditshme, që tregon pemët që luajnë dhe tokën që ngrihet dhe ulet përsëri, u regjistrua nga disa eksploruesit të habitur nga ajo që po shihnin.
Hayler Morestein ndau klipin në Twitter me titullin: “Kjo video e një pylli në Kanada që duket sikur po merr frymë është gjëja më e frikshme që kam parë”. Video është shpërndarë gjerësisht në rrjete në mbarë botën./Opinion.al

Burimi: Mirror

Pas