Te Fundit

Video: Momenti i shpërthimit tragjik në AnkaraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:40 - 10/10/15 |
b.f

ANKARA- Mediat turke kanë publikuar një video të marrë nga kamerat amatore, ku shihet momenti i shpërthimit të bombës së parë, teksa aktivistët ishin duke kërcyer. Marshimi i paqes së mbështetësve të Partisë Demokratike të Popujve dhe një numri organizatash joqeveritare në Ankara u kthye në një masakër të përgjakshme me dhjetra viktima e të plagosur.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/CtEQUnLVREY” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

 

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas