InstaBIZ

Cozman shfaqet në Tiranë me Babatars


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:03 - 10/10/15 |
root

E ka lenë Londrën dhe i është rikthyer jetës koncertore. Bëhet fjalë për reperin Cozman, i cili dje ka patur koncertin e tij në Tiranë, me labelin ku bën pjesë “Babatars”. Ja tek e shohim në këtë foto me reperin Skivi, të cilët kanë ndezur atmosferën në kryeqytet…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas