Kronikë

VIDEO/Me pranga në duar dhe i rrethuar nga policë, Alqi Bllako i drejtohet qelisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:02 - 02/04/22 |
Opi Nion

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin kur ish-deputeti i PS  Alqi Bllako del nga Gjykata dhe futet në furgonin e policisë.

Sikurse shfaqet në video, Bllako është me pranga në duar dhe i rrethuar nga të gjitha anët nga efektivët e policisë.

GJKKO vendosi sot masën e sigurisë “arrest me burg” për ish-deputeti pasi nga hetimet rezultoi i përfshirë në aferën e inceneratorit të Fierit.

Bllako tashmë po i drejtohet qelisë.

Pas